Email

office@uba.com.ua

Телефон

(+380) 99 658 01 73

Адреса

вул. Тюринська, 17

Забезпечили 350 маломобільних осіб продуктами та гігієною

Поділится:

Facebook
Telegram
Пошта

У ці Великодні свята хочемо поділитися з вами добрими справами, що стали можливі завдяки @dobro.ua__ та щедрим внескам благодійників. Завдяки збору, що був розміщений на порталі в рамках благодійної програми «Україна понад усе», ми змогли сформувати та адресно доставити з 13 по 18 квітня 350 наборів для маломобільних осіб!

А тепер у подробицях! ⤵️

З першого дня війни ми з особливою турботою піклуємося про маломобільних людей у Харкові. Це люди з інвалідністю та тяжкими захворюваннями, самотні старенькі. До категорії маломобільних ми також відносимо батьків-одинаків, що самі опікуються маленькою дитиною, або дитиною з інвалідністю. Через різні причини вони не змогли евакуюватися і зараз знаходяться під постійними обстрілами, сам на сам зі своєю самотністю та безпорадністю.

Для того, щоб 1-2 людини змогли прохарчуватися упродовж 3 тижнів, мали базовий набір засобів гігієни (урологічний або дитячий) та їх життя абсолютно не залежало від того, чи згадає хтось про них, ми підготували набори вагою близько 12 кг кожний. До них увійшли різні крупи, макарони, консерви рибні, м’ясні та паштети, солодощі та чай, олія, підгузки, пелюшки, гелі, мило, пасти, порошки, миючі засоби. Один такий набір коштував близько 1600 грн, а загалом витрати склали 560 тис. грн.

Завдяки небайдужим людям, що жертвували кошти на @dobro.ua__ , та нашим відважним волонтерам ми відвідали 350 домівок, забезпечили людей найнеобхіднішим та підтримали їх у ці складні часи!

Не повірите, але багато хто з людей зі сльозами на очах відмовлявся брати увесь набір, просили розділити його ще з кимось, хто потребує підтримки. Отакий наш український народ, навіть у такій скруті намагаються допомогти своїй спільноті як можуть!

Від імені Українського Благодійного Альянсу та усіх людей, що отримали допомогу, висловлюємо безмежну подяку усій команді @dobro.ua__ та благодійникам, які підтримали цю ініціативу! 💙

ЗМІ про нас

Прес-релізи

Підтримати організацію

ви можете допомогти нашій організації робити більше добрих справ