Email

office@uba.com.ua

Телефон

(+380) 99 658 01 73

Адреса

вул. Тюринська, 17

Їжа для стареньких – наш збір на dobro.ua

Поділится:

Facebook
Telegram
Пошта

Друзі, нещодавно ми писали пост про те, що стали операторами допомоги на @dobro.ua__ . І хочемо розказати про наш терміновий збір, який дуже потребує вашої уваги.

На жаль, кожен з підопічних нашого проєкту @foodforlife_kh недоїдає або взагалі голодує. Більшість давно не мріють про обід, який може складатися з декількох страв, а чай з солодощами для них – недоступна розкіш. Протягом місяця ми забезпечуємо їжею вже понад 800 нужденних сімей, а це 1300+ підопічних. І наші власні ресурси здатні покривати тільки половину витрат. Аби до кінця лютого цього року організувати додаткові видачі нам потрібні продукти та одноразовий посуд для пакування готових обідів.

Підопічні проєкту – це люди, які живуть у дуже складних умовах на межі бідності, внаслідок скрутного матеріального становища, поважного віку, самотності чи тяжких захворювань залишаються сам на сам зі своїми проблемами. Як наслідок – на придбання їжі залишається обмаль коштів чи взагалі не залишається жодної копійки.

У ці складні часи просимо вас не бути байдужими та підтримати тих, кому, напевно, зараз найтяжче – самотнім, хворим та знедоленим стареньким людям. Переходьте на dobro.ua за посиланням та обирайте проєкт “Їжа для стареньких 2” та подаруйте їжу найбіднішим

ЗМІ про нас

Прес-релізи

Підтримати організацію

ви можете допомогти нашій організації робити більше добрих справ