Email

office@uba.com.ua

Телефон

(+380) 99 658 01 73

Адреса

вул. Тюринська, 17

Видали ще 500 наборів для маломобільних харків’ян

Поділится:

Facebook
Telegram
Пошта

Ні на день не припиняємо допомогу маломобільним харків‘янам. Так, наприкінці травня отримали допомогу від Міжнародного фонду “ВІдродження” та CARE Deutschland на закупівлю продуктів харчування для 500 родин, де є маломобільні люди – особи з інвалідністю, бабусі та дідусі віком 75+ та люди, які страждають від серйозних захворювань. 

Як завжди, ми надаємо перевагу продуктам тривалого зберігання, щоб бути певними, що навіть у разі загострення військової ситуації маломобільні люди зможуть ще деякий час підтримувати себе їжею, що не псується в умовах відсутності електропостачання. Це макарони, крупи, консерви, солодкі перекуси, олія та чай – базовий набір на 2-3 тижні. 

Кожний пакунок був з турботою зібраний нашими волонтерами та адресно доставлений із рук в руки. Загалом ми відвідали 500 домівок у Шевченківському районі міста Харкова, який вже неодноразово був обстріляний окупантами. 

Від імені усіх людей, що отримали в ці складні часи таку необхідну їжу, висловлюємо безмежну вдячність Міжнародному фонду “ВІдродження” та CARE Deutschland за допомогу. 

💙💛

Проект реалізовується за підтримки Міжнародний Фонд «Відродження» та CARE Deutcshland в рамках Грантової гуманітарної програми «Гуманітарна солідарність».

ЗМІ про нас

Прес-релізи

Підтримати організацію

ви можете допомогти нашій організації робити більше добрих справ