Email

office@uba.com.ua

Телефон

(+380) 99 658 01 73

Адреса

вул. Тюринська, 17

Встановлюємо бокси для збору продуктів харчування

Поділится:

Facebook
Telegram
Пошта

Протягом місяця, в рамках проєктної діяльності ми забезпечуємо готовими обідами та продуктовими наборами понад 1200 сімей, які опинились на межі виживання через голод та бідність.

Ми маємо бажання допомагати ще більшій кількості нужденних, але нам елементарно бракує ресурсів. Щодня ми вдосконалюємося та прагнемо зробити якомога більше добрОсправ для наших підопічних.Ми постійно шукаємо можливості та щодень подвоюємо зусилля на користь нужденних.

Так трапилось, що завжди в цьому пошуці на Доброшляху зустрічаються дива, а саме – добродії, які власне й творять дива.
Наші друзі, а від сьогодні ще й партнери – соціально відповідальна IT компанія Cleveroad зголосилася встановити спеціальний бокс для збору продуктів “Поділися їжею”, який розрахований на збір великої кількості продуктів харчування. Маючи таких помічників – ми зможемо нагодувати ще більшу кількість нужденних, адже з кожним днем кількість бенефіціарів зростає, відповідно збільшується кількість ресурсів, які нам необхідно залучати.

Дорогі наші добродії Cleveroad , вітаємо в нашій #Доброспільноті та безмежно дякуємо за ваші добрі справи та щирі наміри допомагати!

ЗМІ про нас

Прес-релізи

Підтримати організацію

ви можете допомогти нашій організації робити більше добрих справ