Email

office@uba.com.ua

Телефон

(+380) 99 658 01 73

Адреса

вул. Тюринська, 17

Старт занять у волонтерському центрі

Поділится:

Facebook
Telegram
Пошта

Сьогодні в офісі Українського Благодійного Альянсу звідусіль долинають запашний аромат кави та зацікавлені голоси перших студентів Волонтерського центру.

Із радістю повідомляємо про старт занять у Волонтерських центрах “УБА”!

Волонтерські центри “УБА” – це навчальна, інформаційно-просвітницька платформа для тих, хто прагне знайти свій шлях у волонтерстві та стати частиною спільноти змінотворців свого міста. 

У наших центрах ми створюємо сприятливе середовище для розвитку, навчання та самореалізації студентської молоді в громаді шляхом розширення їх компетентнісних можливостей, розвитку громадського активізму, підвищення соціальної згуртованості, а також сприяння впровадженню стійких і системних змін в молодіжній політиці у громадах у співпраці з відповідними органами місцевої влади, громадським сектором і бізнес спільнотою та, безпосередньо, молоддю громади.

Першопроходцями стали 2 групи студентів 1 та 3 курсу Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця (ХНЕУ ім. С. Кузнеця), які навчаються за спеціальністю  Міжнародні економічні відносини за освітньо-професійною програмою “Міжнародний бізнес”. Сьогодні поговорили про грантову систему в Україні, та на практиці розібралися з алгоритмами подачі грантових заявок. Далі на студентів чекає практична частина – написання власної проєктної заявки та пошук грантодавців, які її підтримають.

 

#УБА

#творимодоброразом

ЗМІ про нас

Прес-релізи

Підтримати організацію

ви можете допомогти нашій організації робити більше добрих справ