Email

office@uba.com.ua

Телефон

(+380) 99 658 01 73

Адреса

вул. Тюринська, 17

Разом з Dobro.ua надали допомогу харків’янам на 580 000 грн

Поділится:

Facebook
Telegram
Пошта

У такі важкі часи всі Українці об‘єднуються заради спільної Перемоги та підтримки тих, хто приймає на себе удар. І кожен допомогає як може: хтось взявся за зброю та боронить нашу землю, хтось приймає до своєї хати людей, що тікають від війни, хтось відправився у вимушену мандрівку, рятуючи дітей, хтось пліте сітки та ліпить вареники, хтось з дому активно протидіє дезінформації, хтось під обстрілами доставляє гуманітарку, а хтось жертвує кошти, щоб допомогти тим, кому зараз важко.

Завдяки такій підтримці від @dobro.ua__ та Фонду Віктора Пінчука нам вдалося реалізувати проєкт «Гуманітарна допомога жителям Харкова». Було закуплено продукти харчування та дитячі товари для харківських родин із дітьми, що тікали з під обстрілів, а деякі з них взагалі лишилися домівки.

Загалом ми зібрали 350 продуктових та 180 дитячих наборів, загальна вартість яких склала 580000,00 грн. Кожний набір складався із базових позицій – круп, макаронів, консерв, чаю, олії, солодкого, борошна, молочних продуктів, питної води. Для оптимального забезпечення продуктами ми збирали набори у 2х форматах: для великої родини і для маленької. При економному вживанні такий кошик дасть змогу комфортно прожити 2-3 тижні, враховуючи, що Харківський регіон зараз особливо потерпає від нестачі продовольства та дефіциту товарів повсякденного вжитку.
Крім продуктів харчування забезпечили родини з зовсім маленькими дітьми необхідними товарами: серветки, підгузки, суміші, кашки, пюре.

Від імені Українського Благодійного Альянсу та родин, що отримали сьогодні допомогу, висловлюємо вдячність благодійній платформі @dobro.ua__ та Фонду Віктора Пінчука, за підтримки яких було реалізовано цей проєкт!

Усе буде Україна! 💙💛 

ЗМІ про нас

Прес-релізи

Підтримати організацію

ви можете допомогти нашій організації робити більше добрих справ