Email

office@uba.com.ua

Телефон

(+380) 99 658 01 73

Адреса

вул. Тюринська, 17

Програми

Положення про благодійні програми

Запропонувати благодійну програму

Благодійні програми для бізнесу

Гуманітарна допомога

Постраждалим внаслідок російської військової агресії. Забезпечення їжею, медикаментами та найнеобхіднішим для усіх, хто цього потребує.

Це багатоцільова допомога найбільш уразливим верствам населення, продовольча допомога, підтримка доступу до питної води та санітарії, підтримка медичних та освітніх послуг, а також допомога у знайденні притулку та у відновленні пошкоджених будинків.

Волонтерський центр УБА займається розвитком та підтримкою волонтерського руху в Харкові. Центр об’єднує активних мешканців, неурядові організації, владу та бізнес для вирішення соціальних завдань міста та області. 

Серед основних завдань діяльності волонтерського центру – розвиток культури благодійності та добрих справ, а також консолідація волонтерського потенціалу. 

Харківський центр благодійності та громадянського суспільства – це міждисциплінарний дослідницький центр, що займається розробкою та виданням методичних матеріалів для ІГС щодо організації роботи у благодійному та громадському секторі.

Центр проводить дослідження та видає на їх основі методичні рекомендації, акумулює весь потенціал лідерів громадської думки в одному місці, організовує навчальні заходи для благодійних та громадських організацій та проводить конкурси на отримання міні-грантів у сфері інновацій у благодійності.

Благодійна програма “Поділися їжею” передбачає організацію зборів продуктів харчування, формування наборів та адресну доставку для людей, що опинилися в складних життєвих умовах. Крім того, частина зібраних продуктів використовується для приготування благодійних обідів в рамках проєкту “Food for Life”.

Програма передбачає цілий комплекс заходів, але це простий, зрозумілий та доступний формат допомоги. 

Мета програми “Добрий бізнес” – стимулювання середнього та крупного бізнесу до корпоративної благодійної діяльності та соціальної відповідальності.

Ми відзначаємо нагородами підприємства, які систематично долучаються до наших благодійних ініціатив, або на замовлення яких ми розробляємо та втілюємо у життя спеціальні благодійні програми, проєкти та ініціативи.