Email

office@uba.com.ua

Телефон

(+380) 99 658 01 73

Адреса

вул. Тюринська, 17

Передали іграшки Обласній дитячій клінічній лікарні №1

Поділится:

Facebook
Telegram
Пошта

На початку грудня, з настанням перших морозів починається особливий, казковий період підготовки до зустрічі Нового року.

Сьогодні, розбираючи іграшки, які ми закупили для дітей Обласної дитячої клінічної лікарні №1, ми з командою Українського Благодійного Альянсу поринули у спогади, та на хвильку відчули себе дітьми, уявили ніби падає перший сніжок, скоро канікули, а навкруги панує неймовірна атмосфера, всі дарують любов, тепло та обмінюються подарунками.

На жаль, серед нас є багато дітей та сімей, які через різні життєві обставини можуть не відчути радість новорічних свят, а дехто навіть не мріє про те, що свято завітає в їх оселю. Щоб цього не допустити, ми об’єднали свої зусилля та в рамках проєкту «Подаруй любов дитині» збираємо іграшки, книжки, засоби гігієни, постільну білизну та інше, щоб передати це дітям, які цього потребують.

Дорогі наші добродії, дякуємо всім, хто вже допоміг зі збором іграшок та книжок. Завдяки вам, маленькі тимчасові мешканці Обласної дитячої клінічної лікарні №1 @odkl1_kharkiv отримають подаруночки до прийдешніх свят.

Від усієї команди хочемо подякувати генеральній директорці Піонтковській Оксані Володимирівні за теплий прийом, чудову екскурсію для нашої команди, а головне – відданість і щиру любов до своєї діяльності! Ви сповнюєте добром та світлом все навкруги💫

Закликаємо всіх небайдужих озирнутися навколо, і можливо, між рутиною та робочими буднями ви побачите тих, кому особисто зможете допомогти та зробити новорічний подарунок і повернути віру в дива. А можете просто долучитись до нас та разом робити добрі справи.

ЗМІ про нас

Прес-релізи

Підтримати організацію

ви можете допомогти нашій організації робити більше добрих справ