Email

office@uba.com.ua

Телефон

(+380) 99 658 01 73

Адреса

вул. Тюринська, 17

Гуманітарна допомога постраждалим

Близько 5 години за київським часом 24 лютого президент РФ Володимир Путін оголосив про військову операцію нібито з метою «демілітаризації та денацифікації України»; через кілька хвилин почалися ракетні удари по всій Україні, в тому числі поблизу Києва. Російські війська вдерлися до України поблизу Харкова, Херсона, Чернігова, Сум, увійшовши з Росії, Білорусі та тимчасово окупованого Росією Криму. Разом із Росією війну проти України веде й Білорусь, з прикордонних районів якої завдають ракетних ударів по території України і яка згодом ввела свої війська.

За 5 днів військової агресії російські війська вбили більше 350 мирних жителів, з яких 16 – це діти. Сотні домівок зруйновані, сотні тисяч українців вже тиждень живуть у підвалах. В багатьох містах, захоплених російськими військами, назріває гуманітарна катастрофа.

За оцінками ООН, 12 мільйонів людей всередині України потребуватимуть допомоги та захисту, а понад 4 мільйони українських біженців можуть потребувати захисту та допомоги у сусідніх країнах найближчими місяцями.

На що направлена програма?

Це багатоцільова допомога найбільш уразливим верствам населення, продовольча допомога, підтримка доступу до питної води та санітарії, підтримка медичних та освітніх послуг, а також допомога у знайденні притулку та у відновленні пошкоджених будинків.

Яким чином буде реалізовуватися?

Усі отримані кошти та понесені витрати будуть відображені на сайті організації, у річних звітах та у персональних розсилках для донорів.

Як долучитися?

Доступні способи підтримки:

Поділитися :

Онлайн-пожертва (карткою на сайті)

Платіж по Україні (за реквізитами)

Міжнародний переказ USD

Міжнародний переказ EUR